telefon: 597 608 508
sms info: 773 605 066
Integrovaný dopravní systém
Moravskoslezského kraje

Jízdní řády

s          tram           tbus          abus2          abus

Pro otevření souboru ve formátu PDF je potřeba mít nainstalován výchozí prohlížeč Adobe Acrobat Reader.

Instalace prohlížeče můžete provést na stránkách Adobe Acrobat Reader.

 

Koordinátor ODIS vydává knižní jízdní řád ODIS oblastí Bruntálsko, Frýdecko-Místecko, Karvinsko, Novojičínsko, Opavsko a Třinecko. Jízdní řád se prodává za cenu 25 Kč.

Jízdní řády oblast BRUNTÁLSKO je možno zakoupit: v Městském informačním centru Bruntál na náměstí Míru 7, v Turistickém informačním centru Krnov na Halvním nám. 25, v Informačním centru Horní Benešov na Masarykově ul. 32, v Informačním centru Osoblaha, Na Náměstí 106, nově na autobusovém stanovišti Bruntál,žel.st. a ve vybraných železničních stanicích Českých drah.

Jízdní řády oblast FRÝDECKO-MÍSTECKO je možno zakoupit v Informační kanceláři ČSAD Frýdek-Místek a.s. ve Frýdku-Místku na autobusovém nádraží, nově také v Zákaznickém centru dopravce ARRIVA Morava a.s. v Ostravě, Vítkovická ul. 3276/2A a dále ve vybraných železničních stanicích Českých drah, a. s.

Jízdní řády oblast KARVINSKO je možno zakoupit v Informačních kancelářích ČSAD Karviná v Karviné na autobusovém nádraží a v Orlové na autobusovém nádraží, v Informační kanceláři ČSAD Havířov na autobusové nádraží, v Městském informačním centru Orlová (Masarykova třída 1324) a ve vybraných železničních stanicích Českých drah, a.s.

Jízdní řády oblast NOVOJIČÍNSKO je možno zakoupit: v Informační kanceláři ČSAD v Novém Jičíně na aut. nádraží, v Informační kanceláři ČSAD v Kopřivnici na aut. nádraží, v Informačním centru Studénka na nám. Republiky 762, v Městském informačním centru Odry na Masarykově nám. 25, nově také v Zákaznickém centru dopravce ARRIVA Morava a.s. v Ostravě, Vítkovická ul. 3276/2A  a ve vybraných železničních stanicích Českých drah

Jízdní řády oblast OPAVSKO je možno zakoupit: v předprodeji MDPO v Opavě na Horním náměstí 33, v Informační kanceláři TQM v Opavě na Bílovecké ulici 5, nově také v Zákaznickém centru dopravce ARRIVA Morava a.s. v Ostravě, Vítkovická ul. 3276/2A a ve vybraných železničních stanicích Českých drah.

Jízdní řády oblast TŘINECKO je možno zakoupit: v Dopravních infocentrech ODIS v Českém Těšíně, Jablunkově a Třinci a ve vybraných železničních stanicích Českých drah.

Jízdní řád oblast OSTRAVSKO bude vydáván formou dodatku jízdního řádu a lze jej zakoupit v prodejní síti Dopravního podniku Ostrava, více na www.dpo.cz.

Jízdní řády všech oblastí lze zakoupit také v prostorách Dopravního infocentra, Poděbradova 494/2, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava u zastávky Karolina v pracovních dnech v době od 6.00 do 19.00 hodin, v sobotu od 7.00 do 12.45 hodin a v železničních stanicích Ostrava-Svinov a Ostrava hl.n.

Cena jízdních řádů oblastí BRUNTÁLSKO, FRÝDECKO-MÍSTECKO, KARVINSKO, NOVOJIČÍNSKO, OPAVSKO a TŘINECKO je ve výši 25 Kč za výtisk.


 
 
Koordinátor ODIS s.r.o., Na Hradbách 1440/16 702 00 Ostrava, tel: 596 116 308, info@kodis.cz
Vyrobilo aria-studio.cz & CyberS s.r.o.