telefon: 597 608 508
sms info: 773 605 066
Integrovaný dopravní systém
Moravskoslezského kraje

Ukončení platnosti původních čipových karet dopravců v oblasti Českotěšínska

V souvislosti se zahájením dopravní obsluhy novým dopravcem ČSAD Havířov a.s. na území Českotěšínska, přestávají od 11. 12. 2016 na příměstských linkách v této oblasti platit původní karty jednotlivých dopravců (karty Veolia Transport Morava a.s., případně ČSAD Karviná a.s.).

karta_csadkarta_veolia

Původní karty Veolia Transport Morava budou nadále platit pouze na linkách MHD Třinec a MHD Český Těšín. Původní karty ČSAD Karviná pak pouze na linkách MHD Karviná, MHD Orlová a na příměstských linkách dopravce ČSAD Karviná číselné řady 5xx.

 

Nově na linkách v oblasti Českotěšínska budou platit pouze bezkontaktní čipové karty ODISka vydané kterýmkoliv dopravcem (včetně stávajících dopravců ARRIVA Morava a ČSAD Karviná).

 

odisky_vějíř

Cestujícím, kteří vlastní původní karty dopravců, doporučujeme si včas zažádat o vydání nové bezkontaktní čipové karty ODISka. Více informací je k nalezení na webové stránce odiska.kodis.cz

 

Vyřízení ODISky, nahrávání dlouhodobé časové jízdenky a hotovosti bude i nadále možné v Informační kanceláři v Českém Těšíně, kterou bude nově provozovat společnost Koordinátor ODIS s.r.o. Tyto činnosti je možné provést taktéž v jiných informačních kancelářích včetně Informační kanceláře ve Frýdku-Místku, Havířově, Jablunkově, Karviné a Třinci.

Nahrání dlouhodobé časové jízdenky a hotovosti je možné také ve vybraných stanicích Českých drah.

Pro vyřízení ODISky, nahrání dlouhodobé časové jízdenky nebo dobití hotovosti doporučujeme cestujícím využití internetového e-shopu vydavatelů ARRIVA Morava, ČSAD Vsetín a Dopravní podnik Ostrava.

Informační leták ke stažení


 
 
Koordinátor ODIS s.r.o., Na Hradbách 1440/16 702 00 Ostrava, tel: 596 116 308, info@kodis.cz
Vyrobilo aria-studio.cz & CyberS s.r.o.