KODIS

Vlaky Esko

Vážení cestující,

v období od čtvrtku 11. 3. 2021 od 00:00 hod do pondělí 19. 4. 2021 do 24:00 hod. budou na základě opatření přijatých Krajským úřadem Moravskoslezského kraje vlaky regionální osobní dopravy na území Moravskoslezského kraje jezdit dle letních jízdních řádů.

V období od neděle 13. 12. 2020 od 00:00 hod. do neděle 18. 4. 2021 do 24:00 hod. bude organizován provoz vlaků dálkové dopravy dle výlukových jízdních řádů na základě opatření přijatých dopravci.

Veškeré aktuálně platné jízdní řády naleznete níže.

 


S1
Opava východ – Štítina – Háj ve Slezsku – Ostrava-Svinov – Ostrava-Vítkovice – Ostrava-Kunčice – Havířov – Albrechtice u Českého Těšína – Český Těšín

S2
Studénka – Ostrava-Svinov – Ostrava hl. n. – Bohumín – Karviná hl. n. – Chotěbuz – Český Těšín – Třinec – Návsí – Mosty u Jablunkova

S3
Bohumín – Ostrava hl. n. – Ostrava-Svinov – Polanka nad Odrou – Jistebník – Studénka – Hladké Životice – Suchdol nad Odrou – Jeseník nad Odrou – Polom

S4
Bohumín – Ostrava hl. n. – Ostrava-Svinov – Polanka nad Odrou – Jistebník – Studénka – Sedlnice – Mošnov, Ostrava Airport

S5
Frýdlant nad Ostravicí – Frýdlant nad Ostravicí zastávka – Ostravice zastávka – Ostravice

S6
Ostrava hl. n. – Ostrava střed – Ostrava Kunčice – Paskov – Frýdek Místek – Frýdlant nad Ostravicí – Čeladná – Kunčice pod Ondřejníkem – Frenštát pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí

S7
Frýdek – Místek – Dobrá u Frýdku – Místku – Horní Tošanovice – Střítež u Českého Těšína – Ropice – Český Těšín

S8
Ostrava hl. n. – Ostrava-Svinov – Studénka – Sedlnice – Skotnice – Příbor – Kopřivnice – Štramberk – Ženklava – Veřovice

S10
Opava východ – Skrochovice – Úvalno – Krnov – Milotice nad Opavou – Bruntál – Valšov – Břidličná – Rýmařov / Moravský Beroun

S11
Opava východ – Velké Hoštice – Kravaře ve Slezsku – Dolní Benešov – Hlučín

S12
Kravaře ve Slezsku – Štěpánkovice – Bolatice – Chuchelná

S13
Opava východ – Branka u Opavy – Hradec nad Moravicí

S15
Krnov – Město Albrechtice – Třemešná ve Slezsku – Jindřichov ve Slezsku

S16
Třemešná ve Slezsku – Liptaň – Dívčí Hrad – Slezské Rudoltice – Bohušov – Osoblaha

S17
Milotice nad Opavou – Vrbno pod Pradědem

S18
Bruntál – Malá Morávka

S21
Bohumín – Dolní Lutyně – Dětmarovice – Petrovice u Karviné

S22
Mosty u Jablunkova – Mosty u Jablunkova zast.

S31
Studénka – Velké Albrechtice – Bílovec

S32
Suchdol nad Odrou – Hladké Životice místní n. – Stachovice – Fulnek

S33
Suchdol nad Odrou – Mankovice – Odry – Jakubčovice nad Odrou – Heřmánky – Vítkov – Čermná ve Slezsku – Svatoňovice – Budišov nad Budišovkou

S34
Suchdol nad Odrou – Nový Jičín město