Koordinátor ODIS s.r.o.
přibližně 2 měsíce

Automatizované opakované platby na E-shopu ODIS

Představujeme cestujícím užitečnou funkci, která je k dispozici na E-shopu ODIS: automatizované opakované platby.

Pokud si pravidelně kupujete dlouhodobé časové jízdenky (7denní, 30denní, 90denní nebo 180denní), je tato novinka určena přímo Vám. Stačí, když si jednou nastavíte automatizovanou opakovanou platbu a pak již nebudeme muset myslet na to, kdy je potřeba zakoupit jízdenku na další období – systém jízdenku na další navazující období zakoupí automatizovaně a platbu strhne z Vaší přiřazené bankovní platební karty. Informace o proběhlých nákupech či případných problémech Vám systém zašle e-mailem. 

Jediné, co je potřeba si pohlídat, je to, abyste měli k automatizované platbě vždy přiřazenu platnou bankovní platební kartu.

Novou automatizovanou platbu lze aktivovat po přihlášení do E-shopu ODIS na adrese www.odiska.cz, volbou Automatizovaná platba v levém menu e-shopu.

Automatizovanou platbu si můžete aktivovat u všech druhů nosičů dlouhodobých časových jízdenek, tedy u ODISek a pro využití ve vozidlech Dopravního podniku Ostrava rovněž u ODISek v mobilu a u bankovních platebních karet.

Aktuality

Nejnovější zprávy ze světa dopravy v Moravskoslezském kraji.

S ODISkou za zážitky

S ODISkou za zážitky

Stejně jako v loňském roce mohou držitelé personifikované platné ODISky využít slevu při návštěvě vybraných hradů, zámků a kulturních zařízení v Moravskoslezském kraji.

9 dní
Tarifní změny v ODIS od 11. 6. 2023

Tarifní změny v ODIS od 11. 6. 2023

Od neděle 11. června 2023 dojde v rámci integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS k několika tarifním změnám.

9 dní
Změny jízdních řádů od 11. 6. 2023

Změny jízdních řádů od 11. 6. 2023

Od neděle 11. června 2023 dochází ke změnám jízdních řádů linek ODIS.

12 dní
Změna obsluhy letiště Leoše Janáčka Ostrava

Změna obsluhy letiště Leoše Janáčka Ostrava

Od 1. 5. 2023 dochází ke změně v obsluze letiště Leoše Janáčka Ostrava v Mošnově.

přibližně měsíc
Zobrazit více aktualit