Koordinátor ODIS s.r.o.
16 dní

Nabídka práce: Informační koordinátor

Společnost Koordinátor ODIS s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici informačního koordinátora v rámci Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS.

Náplň práce:

  • Příprava textových a jednoduchých grafických materiálů pro web www.kodis.cz a sociální sítě.
  • Revize, zpracování a publikování informací zejména o výlukách, změnách v dopravě, tarifu ODIS.
  • Správa a publikování příloh k informacím na webu www.kodis.cz, zejména jízdních řádů, schémat linkového vedení a přestupních uzlů.

Požadujeme:

  • Výbornou znalost českého jazyka a schopnost formulovat krátké texty pro publikování na webu a sociálních sítích.
  • Praktické zkušenosti s aktivním využíváním veřejné dopravy.
  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC v prostředí MS Windows.
  • Aktivní komunikace s kolegy a pracovníky partnerských společností.
  • Smysl pro systémovou organizaci materiálů.
  • Aktivní a přemýšlivý přístup k řešení pracovních úkolů.
  • Znalost práce s grafickým SW (např. CorelDRAW, Adobe Illustrator) pro tvorbu grafických materiálů výhodou.
  • Znalost území Moravskoslezského kraje výhodou.

Nabízíme:

  • Stabilní společnost, příjemný kolektiv.
  • Možnost pozitivně ovlivnit povědomí a informovanost veřejnosti o dopravě v Moravskoslezském kraji.

Kdy můžete nastoupit?

  • Možný nástup od 1. 6. 2024 nebo dle dohody

Životopisy s motivačním dopisem, prosím, zasílejte na kontakty:

Ing. Martin Večeřa
28. října 3388/111, 702 00   Ostrava

nebo emailem na adresu: martin.vecera@kodis.cz

Aktuality

Nejnovější zprávy ze světa dopravy v Moravskoslezském kraji.

2024 IIHF

2024 IIHF

ICE HOCKEY WORLD CHAMPIONSHIP

9 dní

Společnost Koordinátor ODIS s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici informačního koordinátora.

16 dní
Moje první ODISka

Všem dětem narozeným v letech 2017 nebo 2018 nabízíme dárek – čipovou kartu zdarma.

přibližně měsíc
Zkrácení ochranné lhůty před počátkem platnosti jízdenky v ODISapce

Od neděle 3.3.2024 zkracujeme v mobilní aplikaci ODISapka ochrannou lhůtu před počátkem platnosti jízdenky.

3 měsíce
Zobrazit více aktualit